Refleksoterapia - Refleksologia Estetyczna Cosmofacial

TERMINY KURSÓW USTALANE INDYWIDUALNIE

(WARUNKIEM UCZESTNICTWA W SZKOLENIU JEST UKOŃCZENIE REFLEKSOLOGII TWARZY MODUŁ I)

CENA KURSU: 4800 zł

Refleksologia Twarzy, znana dotychczas z doskonałych wyników w terapii pro-zdrowotnej, jest jednocześnie doskonałym sposobem na przywrócenie naturalnego piękna twarzy.

Metoda Cosmofacial została stworzona  na bazie refleksologii twarzy  w oparciu o medycynę chińską i wietnamską. Dzięki całościowemu spojrzeniu na człowieka i procesy zachodzące w jego organizmie został opracowany zabieg, który działa wielopłaszczyznowo:

  • całościowo, pobudzając całe ciało lub układy, które wymagają przywrócenia równowagi (problemy skórne traktowane są jako objawy, a terapii poddawana jest ich przyczyna w organizmie)
  • lokalnie na tkanki twarzy inicjując ich regenerację, dzięki czemu można uzyskać widoczne już po pierwszym zabiegu rezultaty

Terapia COSMOFACIAL rozpoczyna się diagnozą opartą na Refleksologii Twarzy oraz diagnozie wizualnej – dzięki połączeniu tych dwóch metod diagnozowania jesteśmy w stanie precyzyjnie określić źródło nierównowagi. W oparciu o postawioną diagnozę planujemy całościowy program stymulacji punktów, stref, meridianów, mięśni i splotów, równoważąc naturalny przepływ energii w całym ciele i wspomagając system samoleczenia organizmu przez zastosowanie naturalnych metod wspomagających takich jak preparaty z Dzikiej Róży, Olejek Arganowy, terapia kwiatowa czy sole mineralne.

Na kursie poznasz niezbędne teoretyczne i praktyczne podstawy refleksologii i teorii meridianów, nauczysz się diagnozowania najczęstszych dolegliwości, posługiwania się preparatami i instrumentami potrzebnymi do wykonania zabiegu, a przede wszystkim będzie dużo ćwiczeń.

KURS TRWA 3 DNI.

Rezultaty:

  • odwrócenie procesów starzenia
  • napięcie twarzy (mięśni, ścięgien i skóry)
  • zdrowy koloryt
  • wyleczenie problemów skórnych
  • relaks

Prowadząca: Maja Krauze
Miejsce zajęć: Międzynarodowe Studium Refleksoterapii - Służew nad Dolinką, Józefa Elsnera 34 lok. 51, 02-680 Warszawa
Godziny zajęć: 10:00 - 18:00, w tym dwie przerwy 15 minutowe (zapewniamy drobny poczęstunek, kawa, herbata, woda, ciasto i owoce) oraz jedna przerwa na lunch (14:00-15:00)

Zapewniamy materiały szkoleniowe w języku polskim oraz akcesoria niezbędne do wykonania zabiegów w trakcie kursu.
Podczas zajęć istnieje możliwość zakupu produktów do wykonywania zabiegów (olejki, kremy, glinka, sól, kule i dyski solne).
Po ukończeniu zajęć wydajemy dyplom.

Cena kursu: 4800 zł
Numer rachunku do wpłat: Bank Millennium S.A. 34 1160 2202 0000 0000 7147 7358
Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, nazwa kursu.
Informacje i zapisy: Maja Krauze, +48 508 113 098, kontakt@reflexology.com.pl

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczetniczyć w kursie w podanym czasie, wyślij zgłosznie na kontakt@reflexology.com.pl.
W przypadku zebrania grupy ustalimy dogodny termin.