Harmonia, równowaga, zdrowie, pozytywne nastawienie

REFLEKSOLOGIA TWARZY

To terapia, w której stymuluje się dłońmi bez użycia igieł punkty akupunkturowe i neurologiczne na twarzy w celu rozpoznania zaburzeń w organizmie i ich pozbywanie się poprzez przywracanie mu równowagi energetycznej.

Metoda wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z podstaw akupunktury, w których wskazuje się na energetyczne powiązania między poszczególnymi organami, częściami ciała, narządami a korespondującymi z nimi obszarami na twarzy.

Terapia twarzy, a tu praca w bezpośredniej bliskości mózgu i kory mózgowej daje doskonałą kontrolę nad ciałem  oraz przynosi szybkie i skuteczne efekty.
Refleksologia wprowadza organizm pacjenta w stan równowagi i harmonii. Sprawia, że narządy znowu zaczynają funkcjonować na optymalnym dla siebie poziomie.
Refleksologia przywraca zdrowie. Doprowadza organizm do stanu równowagi, w którym centralny układ nerwowy , układ hormonalny i układ energetyczny łączą się ze sobą w sposób zapewniający swobodny przepływ impulsów  nerwowych i energii przez cały organizm. Sprawia, że impulsy docierają do powiązanych  z nimi ściśle organów co pozwala pozbyć się objawów choroby a przede wszystkim ich przyczyn. Działa szybko i skuteczne w problemach neurologicznych, hormonalnych i psychicznych. Za pomocą technik refleksologii możemy stymulować wiele funkcji  naszego organizmu – wzrok, słuch, węch, czucie, ruchy i koordynację oraz procesy zapamiętywania i uczenia się.

Refleksologia twarzy działa szybko i skutecznie, wywołuje głęboką relaksację zarówno ciała jak i umysłu.

Cena:

  • refleksologia - refleksoterapia twarzy 60 min 250 zł
  • refleksologia - japoński lifting odmładzający 60 min 250 zł
  • refleksologia - zabieg z 24 karatowym złotem 60 min 500 zł

.

.

REFLEKSOLOGIA STÓP

STOPY ODGRYWAJĄ SZCZEGÓLNĄ ROLĘ W utrzymaniu dobrego samopoczucia. Łączą one nas z ziemią, a więc stanowią ogniwo pomiędzy tym co przyziemne a tym co duchowe. Ugruntowują nas zarówno w dosłownym , jak i przenośnym tego słowa znaczeniu. Są naszą podstawą i fundamentem, naszym kontaktem z ziemią i energiami, które przez nią przepływają.

Celem terapii jest doprowadzić do harmonii – znalezienie trwałej równowagi organizmu poprzez masaż stóp, który  przeciwdziała skutkom stresu,
masaż rozładowuje napięcie i zwiększa ukrwienie w danych lub uszkodzonych stresem regionach ciała w ten sposób  przywraca zdrowie i równowagę .

Refleksologia stóp jest skuteczną metodą ochrony zdrowia, stosowana regularnie harmonizuje przepływ energii w ciele, wykonywana systematycznie zapobiega występowaniu wszelkiego rodzaju dolegliwości.

Cena:

  • refleksologia stóp 60 min 250 zł
  • refleksologia stóp masaż neurologiczny 60 min 250 zł

.

.

PRAXIS VERTEBRALIS – MASAŻ NEUROLOGICZNY STÓP

Terapia ta zakłada, że praca na receptorach kręgosłupa i struktur chronionych przez niego poprzez oddziaływanie  odruchowe kontroluje funkcje ciała . Wiadomo jest, że zmiany na poziomie rdzenia kręgowego i ich wpływ na zakończenia nerwowe są przyczyną wielu schorzeń ostrych i przewlekłych.

Praxis vertebralis rozpatruje zaburzenia w kontekście poszczególnych par nerwów rdzeniowych, które korespondują z narządami wewnętrznymi
i częściami ciała. Zaburzenia można rozpoznać na poziomie receptorów kręgosłupa na stopie. Większość chorób poprzedzają znaczące wydarzenia
a oceniając je, możemy wyciągnąć wnioski co do stanu zdrowia pacjenta. Masaż neurologiczny stóp wykorzystuje wiedzę o budowie stopy, położeniu linii która koresponduje z kręgosłupem i nerwami rdzeniowymi. Podczas masażu stóp stymulujemy całe ciało – receptory na stopie – bo nie możemy być pewni skąd pochodzi schorzenie, jaka była pierwotna przyczyna choroby – postępowanie holistyczne.

.

.

MASAŻ AJURWEDYJSKI ABHYANGA PRANICZNA

Masaż ajurwedyjski Abhyanga Praniczna to tradycyjny masaż hinduski, który jest najstarszym i najskuteczniejszym systemem równowagi ciała. Jak wiadomo Ajurweda jest matką wszystkich nauk, jest pierwszą i jedyną naturalną tysiącletnią metodą relaksacji, oczyszczania (fizycznego i psychicznego) i odmładzania ludzkiego organizmu.
W masażu ajurwedyjskim Prana Abhyanga lub Prana Chikitsa techniki praniczne są najbardziej cenione w tradycji ajurwedyjskiej.

Korzyści wynikające z masażu:

Masaż wpływa na zrównoważenie energii w ciele, odblokowanie kanałów, oczyszczenie czakr, poprawienie krążenia krwi.

Masaż stymuluje produkcję przeciwciał oraz wzmacnia witalność ciała. Używane w masażu oleje i esencje wzmacniają układ nerwowy. Istnieje około 107 głównych punktów - marm w naszym ciele, w których, spotyka się pięć zasadniczych, organicznych składowych (mięśnie, naczynia krwionośne, więzadła, kości i stawy). Marmy odgrywają ważną rolę w absorpcji energii i wzmacniają mechanizmy obronne organizmu.

Poprzez ten masaż ajurwedyjski możemy zwiększyć poziom energii pranicznej, jak również zadbać o naszą teraźniejszość i odmłodzenie ciała korzystając z sekretów nauki mającej kilka tysięcy lat.

W tej technice masażu odpowiednie ruchy i energia są wykorzystywane jako kanał wspomagający odbiorcę. Za pomocą odpowiednich ruchów osoby masującej rozluźnia się układ krążenia, limfatyczny, emocjonalny, energetyczny i mięśniowy, pomagając wyeliminować zmęczenie psychiczne i fizyczne, co powoduje głęboki relaks, który pomaga osobie masowanej odzyskać zdrowie fizyczne i psychiczne.

Możesz tylko docenić różnicę między innymi technikami ajurwedy i tymi z Ajurwedy Prana Abhyangam poprzez doświadczenie, po czym jego skutki odprężenia są wyraźnie widoczne na poziomie fizyczno-psycho-emocjonalnym.

Cena:

  • Masaż ajurwedyjski Abhyanga Praniczna - 50 minut – 210 PLN
  • Masaż ajurwedyjski Abhyanga Praniczna (dodatkowo masaż głowy) - 80 minut – 300 PLN

Informacje i zapisy:
Sławek Udit Gierszewski
T: 504-272-011
@: s_gierszewski@o2.pl

Międzynarodowe Studium Refleksoterapii
Józefa Elsnera 34/51
02-680 Warszawa

Pon. - Niedz. 10:00 - 19:00