Refleksologia i ciąża NIEPŁODNOŚĆ

TERMIN KURSU: Przyjmujemy zgłoszenia na kurs.
W przypadku zebrania grupy ustalimy dogodny termin.

(WARUNKIEM UCZESTNICTWA W SZKOLENIU JEST UKOŃCZENIE REFLEKSOLOGII TWARZY MODUŁ I)

CENA KURSU: 4800 zł

Niepłodność to na całym świecie coraz bardziej powszechny problem, bardzo złożony, a jednocześnie delikatny. Dlatego do pracy z osobami starającymi się o potomstwo potrzebne jest holistyczne podejście do człowieka.

Terapeuci zgłębiając tajniki ludzkiego organizmu z perspektywy różnych metod, różnych krajów i różnych doświadczeń , stworzyli zupełnie nowe podejście do zagadnienia niepłodności, które łączy Refleksologię Twarzy, Dien Cham, terapię Yamamoto i Neurorefleksologię stóp.

Wszystkie te metody wpływają między innymi na układ hormonalny, jeden z najważniejszych układów w ciele człowieka. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mają cykle hormonalne, które determinują ich stan zdrowia. Równowaga tego układu zależy od takich czynników jak odżywianie, działanie gruczołów wydzielniczych, czas, czynniki ekonomiczne, sposób życia i emocje.

Zaburzenia hormonalne mogą wpływać na wiele funkcji organizmu. Przykłady takich dolegliwości to osteoporoza, ból kości, pęknięcia, kompresja kręgosłupa, migreny, zapalenie stawów, cukrzyca, gorączka i reakcje toksyczne, zaburzenia układu odpornościowego, problemy skórne takie jak egzema, łuszczyca, bielactwo lub przebarwienia, zaburzenia trawienia (w tym zapalenie jelita grubego), alergie i astma, nietolerancja leków i reumatyzm.

Zaburzenia hormonalne są przyczyną wielu zespołów chorobowych takich jak zespół Addisona i zespół Crohna. Układ hormonalny ma decydujący wpływ płodność i przebieg ciąży. Dysfunkcje któregokolwiek z gruczołów wydzielniczych mogą powodować niepłodność zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

LECZENIE NIEPŁODNOŚCI

W przypadku trudności z płodnością jest to bardzo skuteczna terapia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ reguluje gospodarkę hormonalną organizmu.

KURS OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE TEMATY:

  • Systematyka schorzeń powodujących niepłodność
  • Test hormonalny – metodologia
  • Różne techniki zabiegów na twarzy
  • Technika Neurorefleksologii stóp
  • Suplementy diety
  • Dieta

CIĄŻA

Terapia ta jest również przeznaczona dla kobiet w ciąży by prowadzić ją w zdrowy, optymalny sposób. Pomaga zapobiegać częstym dolegliwościom, takim jak zatrzymywanie płynów, nadmierne przybieranie na wadze, żylaki, hemoroidy, niskie lub wysokie ciśnienie itd. Terapia przygotowuje ciało kobiety do porodu w najbardziej naturalny sposób, a jednocześnie bardzo korzystnie wpływa na dziecko, które dzięki takiej stymulacji będzie w lepszej kondycji podczas porodu.

Kurs dotyczący układu hormonalnego i leczenia niepłodności może być wartościowym rozszerzeniem wiedzy i metod stosowanych w praktyce terapeutycznej. Zabiegi skutecznie zapobiegają częstym dolegliwościom ciążowym pomagają utrzymać optymalny stan zdrowia podczas ciąży pomagają odzyskać fizyczne i emocjonalne siły po porodzie.

KURS REFLEKSOLOGIA W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI TRWA 3 DNI.

ZABIEGI REFLEKSOLOGII:

  • SKUTECZNIE ZAPOBIEGAJĄ CZĘSTYM DOLEGLIWOŚCIOM CIĄŻOWYM
  • POMAGAJĄ UTRZYMAĆ OPTYMALNY STAN ZDROWIA PODCZAS CIĄŻY
  • POMAGAJĄ ODZYSKAĆ FIZYCZNE I EMOCJONALNE SIŁY PO PORODZIE

Prowadząca: Anna Krauze, Maja Krauze
Miejsce zajęć: Międzynarodowe Studium Refleksoterapii - Służew nad Dolinką, Józefa Elsnera 34 lok. 51, 02-680 Warszawa
Godziny zajęć: 10:00 - 18:00, w tym dwie przerwy 15 minutowe (zapewniamy drobny poczęstunek, kawa, herbata, woda, ciasto i owoce) oraz jedna przerwa na lunch (14:00-15:00)

Zapewniamy materiały szkoleniowe w języku polskim oraz akcesoria niezbędne do wykonania zabiegów w trakcie kursu.
Podczas zajęć istnieje możliwość zakupu produktów do wykonywania zabiegów (olejki, kremy, glinka, sól, kule i dyski solne).
Po ukończeniu zajęć wydajemy dyplom.

Cena modułu: 4800 zł
Numer rachunku do wpłat: Bank Millennium S.A. 34 1160 2202 0000 0000 7147 7358
Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, nazwa kursu.
Informacje i zapisy: Maja Krauze, +48 508 113 098, kontakt@reflexology.com.pl

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczetniczyć w kursie w podanym czasie, wyślij zgłosznie na kontakt@reflexology.com.pl.
W przypadku zebrania grupy ustalimy dogodny termin.