Refleksoterapia - Refleksologia Twarzy

REFLEKSOTERAPIA - REFLEKSOLOGIA TWARZY MODUŁ I
TERMIN KURSU USTALANY INDYWIDUALNIE

CENA MODUŁU: 4800 zł

"... Dla zachodniej medycyny zrozumienie choroby oznacza wykrycie odrębnej jednostki chorobowej, oddzielnej od samego pacjenta , natomiast dla medycyny chińskiej oznacza to dostrzeżenie związków między różnymi objawami ... Holistyczna metoda chińska opiera się zatem na poglądzie, ze pojedyncza część może być pojmowana jedynie w odniesieniu do całości ... Jeżeli u chorego występuje jakiś objaw, chińska medycyna chce wiedzieć, jak ów symptom pasuje do całego układu fizycznego pacjenta ... Zrozumienie tego ogólnego wzorca, wraz z objawami, które stanowią jego część, jest wyzwaniem, przed którym stoi medycyna chińska..."  Ted Kaptchuk ("Refleksologia " Inge Dougans)

Imponujące skutki zabiegów refleksoterapii -  zarówno refleksologii twarzy, stóp, dłoni jak całego ciała, również auriculoterapii - wynikające z niesamowitego potencjału terapeutycznego tych wszystkich metod i ich połączenia skłoniły nas do zebrania w cykl szkoleń i warsztatów wiedzy i doświadczenia aby móc w jasny i precyzyjny sposób przybliżyć filozofię medycyny chińskiej.

Poszczególne moduły zawierają zarówno wiedzę podstawową jak i praktyczne zastosowanie refleksologii w terapii aby włączyć coraz więcej osób do stosowania w sposób profesjonalny holistycznych terapii w przywracaniu równowagi a tym samym zdrowia.

Zapraszamy na kursy wszystkie osoby chętne do zdobycia lub poszerzenia swojej wiedzy i praktyki.

Cykl szkoleń z refleksoterapii składa się z trzech części.

Prowadząca: Maja Krauze
Miejsce zajęć: Międzynarodowe Studium Refleksoterapii - Służew nad Dolinką, Józefa Elsnera 34 lok. 51, 02-680 Warszawa
Godziny zajęć: 10:00 - 18:00, w tym dwie przerwy 15 minutowe (zapewniamy drobny poczęstunek, kawa, herbata, woda, ciasto i owoce) oraz jedna przerwa na lunch (14:00-15:00)

Zapewniamy materiały szkoleniowe w języku polskim oraz akcesoria niezbędne do wykonania zabiegów w trakcie kursu.
Podczas zajęć istnieje możliwość zakupu produktów do wykonywania zabiegów (olejki, kremy, glinka, sól, kule i dyski solne).
Po ukończeniu zajęć wydajemy dyplom.

Cena modułu: 4800 zł
Numer rachunku do wpłat: Bank Millennium S.A. 34 1160 2202 0000 0000 7147 7358
Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, nazwa kursu.
Informacje i zapisy: Maja Krauze, +48 508 113 098, kontakt@reflexology.com.pl

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczetniczyć w kursie w podanym czasie, wyślij zgłosznie na kontakt@reflexology.com.pl.
W przypadku zebrania grupy ustalimy dogodny termin.